Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Палиця Ігор Петрович (31)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
28 липня 2018 р. 00:02
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Голова ради
Подана
25 квітня 2017 р. 14:44
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова ради
Подана
30 січня 2019 р. 18:30
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Голова ради
Подана
29 березня 2017 р. 21:51
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Голова ради
Подана
07 листопада 2017 р. 16:07
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Голова ради
Подана
26 липня 2019 р. 11:51
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
27 червня 2018 р. 14:14
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Голова ради
Подана
27 жовтня 2016 р. 12:07
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Голова ради
Подана
07 червня 2017 р. 13:49
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
14 травня 2018 р. 11:56
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Голова ради
Подана
05 травня 2017 р. 12:53
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
04 травня 2018 р. 14:34
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Голова ради
Подана
03 листопада 2016 р. 22:39
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
28 липня 2018 р. 00:09
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Голова ради
Подана
06 квітня 2017 р. 17:47
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат
Подана
26 червня 2019 р. 18:22
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
29 листопада 2018 р. 13:10
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
04 травня 2018 р. 14:22
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
04 серпня 2018 р. 22:12
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
04 травня 2018 р. 14:28
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
20 червня 2018 р. 14:13
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Голова ради
Подана
29 березня 2019 р. 22:05
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Голова ради
Подана
26 березня 2018 р. 22:32
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Голова ради
Подана
30 листопада 2017 р. 15:49
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова ради
Подана
28 березня 2018 р. 22:37
2020, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2020
Посада
Народний депутат, секретар комітету з питань фінансів, податкової та митної політики
Подана
20 лютого 2020 р. 11:58
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат, секретар комітету з питань фінансів, податкової і митної політики
Подана
19 травня 2020 р. 15:38
2020, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2020
Посада
Народний депутат, секрктар комітету з питань фінансів, податкової і митної політики
Подана
18 березня 2020 р. 11:39
2013, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2013
Посада
Депутат 7-го скликання
2014, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2014
Посада
голова одеської обласної державної адмінстрації