Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Мусій Олег Степанович (12)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2016, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2016
Подана
04 листопада 2016 р. 21:28
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
04 вересня 2019 р. 00:44
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
28 березня 2017 р. 23:40
2017, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2017, Уточнена
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
31 березня 2018 р. 10:22
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
29 березня 2019 р. 15:08
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
25 березня 2018 р. 16:01
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
29 серпня 2019 р. 18:29
2017, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2017, Уточнена
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
19 листопада 2019 р. 00:07
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
30 жовтня 2016 р. 01:17
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
30 жовтня 2016 р. 14:40
2014, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2014
Посада
Депутат 8-го скликання
2013, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2013
Посада
Депутат 8-го скликання