Увага! Ми майже закінчили додавання декларацій за 2021 рік, що були відсутні на нашому сайті через істотну модернізацію Реєстру НАЗК
Ми продовжуємо опрацювання певних помилок і документів (форми істотних змін, рідкі випадки складних декларацій, переклад англійською).
Будь ласка, дивіться оригінал декларації і якщо ви знайшли помилку - повідомте про неї сюди
Якщо цей текст зник - все знову працює!
Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Кримчак Сергій Олександрович (42)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова нагядової ради, депутат
Подана
15 квітня 2018 р. 15:10
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
24 січня 2018 р. 14:36
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
05 березня 2019 р. 20:25
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
голова наглядової ради
Подана
29 вересня 2017 р. 16:07
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
депутат, голова наглядової ради АТ "ТАНДЕМ"
Подана
24 липня 2017 р. 16:31
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
27 лютого 2018 р. 08:55
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
20 березня 2019 р. 11:28
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
депутат, голова наглядової ради АТ "ТАНДЕМ"
Подана
06 липня 2017 р. 17:56
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Депутат, Голова наглядової ради
Подана
01 листопада 2017 р. 00:44
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
23 листопада 2018 р. 19:52
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
депутат, голова наглядової ради АТ "ТАНДЕМ"
Подана
16 червня 2017 р. 16:01
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
24 червня 2018 р. 01:26
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
24 жовтня 2018 р. 21:06
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
10 жовтня 2018 р. 00:08
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
17 липня 2018 р. 00:02
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
голова наглядової ради
Подана
28 серпня 2017 р. 12:17
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Депутат, Голова наглядової ради
Подана
21 грудня 2017 р. 01:29
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
24 березня 2018 р. 10:00
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Депутат, Голова наглядової ради
Подана
17 листопада 2017 р. 20:10
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
17 червня 2019 р. 09:52
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
22 квітня 2019 р. 20:29
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
15 грудня 2018 р. 20:57
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
17 липня 2019 р. 18:41
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
09 квітня 2019 р. 09:21
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Депутат, Голова наглядової ради
Подана
01 грудня 2017 р. 20:29
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
28 травня 2018 р. 21:15
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Голова Наглядової ради, депутат
Подана
19 червня 2019 р. 13:24
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
20 вересня 2018 р. 17:58
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
02 травня 2018 р. 01:26
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Голова наглядової ради, депутат
Подана
21 серпня 2018 р. 23:08