Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Бобов Геннадій Борисович (20)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
27 червня 2017 р. 13:26
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
29 серпня 2019 р. 13:39
2018, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2018, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
04 квітня 2019 р. 16:23
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
30 серпня 2017 р. 11:53
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
08 серпня 2017 р. 13:06
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
27 червня 2017 р. 13:12
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
29 березня 2017 р. 22:37
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
28 березня 2018 р. 15:37
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
02 червня 2017 р. 13:54
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
08 листопада 2017 р. 12:15
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
28 жовтня 2016 р. 14:56
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
18 грудня 2017 р. 11:32
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
04 листопада 2016 р. 22:11
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
28 березня 2019 р. 14:43
2019, Після звільнення
Тип/Рік
Після звільнення, 2019
Посада
Народний депутат України 8 скликання
Подана
13 лютого 2020 р. 20:27
2014, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2014
Посада
Депутат 7-го скликання
2012, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2012
Посада
Депутат 7-го скликання
2013, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2013
Посада
Депутат 7-го скликання
2015
Тип/Рік
2015
Посада
народний депутат україни
2011, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2011
Посада
Депутат 7-го скликання