Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Верховна Рада України (1796)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
помічник-консультант народного депутата України
Подана
29 березня 2017 р. 00:20
2019, Кандидата на посаду, Уточнена
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2019, Уточнена
Посада
помічник-консультант народного депутата
Подана
23 січня 2020 р. 10:27
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
29 серпня 2019 р. 19:07
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
31 березня 2017 р. 17:52
2019, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2019
Посада
народний депутат
Подана
13 лютого 2020 р. 15:35
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
19 липня 2019 р. 20:07
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
головний консультант
Подана
17 квітня 2017 р. 10:39
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності
Подана
03 листопада 2016 р. 16:38
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
народний депутат України
Подана
29 серпня 2019 р. 09:51
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Старший консультант Відділу з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України
Подана
23 березня 2020 р. 20:04
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Заступник голови Комітету
Подана
25 березня 2018 р. 15:05
2019, Перед звільненням, Уточнена
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019, Уточнена
Посада
Народний депутат України восьмого скликання
Подана
03 вересня 2019 р. 10:46
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Голова комітету з питань аграрної та земельної політики
Подана
29 серпня 2019 р. 09:05
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
28 жовтня 2016 р. 07:36
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Завідувач секретаріату фракції
Подана
30 березня 2017 р. 10:54
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
20 липня 2019 р. 18:06
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
27 березня 2018 р. 21:51
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Помічник-консультант народного депутата України Чийгоза А.З.
Подана
08 лютого 2020 р. 14:46
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
кандидат у народні депутати України
Подана
04 червня 2019 р. 14:56
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
22 жовтня 2016 р. 14:16
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету з питань охорони здоров"я
Подана
30 березня 2017 р. 03:13
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Голова комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, народний депутат України
Подана
04 листопада 2016 р. 19:40
2018, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2018, Уточнена
Посада
Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Голова депутатської фракції "Радикальна партія Олега Ляшка"
Подана
06 квітня 2019 р. 17:24
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
31 березня 2017 р. 18:03
2019, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2019
Посада
народний депутат України
Подана
12 лютого 2020 р. 15:46
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України, Голова комітету з питать інформатизації та звязку
Подана
27 жовтня 2016 р. 22:02
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
помічник-консультант народного депутата України
Подана
28 березня 2017 р. 23:41
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
28 жовтня 2016 р. 23:44
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
Подана
29 серпня 2019 р. 11:01
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
кандидат в Народні депутати України
Подана
18 липня 2019 р. 19:07