Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Верховна Рада України (298)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
25 жовтня 2016 р. 09:54
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
народний депутат України
Подана
29 березня 2017 р. 12:26
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний Депутат України
Подана
20 березня 2017 р. 20:27
2016, Після звільнення
Тип/Рік
Після звільнення, 2016
Посада
помічник-консультант народного депутата України
Подана
28 квітня 2017 р. 10:27
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат
Подана
28 серпня 2019 р. 15:46
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
депутат ВРУ
Подана
19 липня 2019 р. 21:27
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
кандидат в Народні депутати України
Подана
19 липня 2019 р. 20:37
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
народний депутат України, Голова підкомітету Комітету з питань транспорту
Подана
11 лютого 2020 р. 22:13
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
народний депутат України, перший заступник Голови комітету з питань транспорту
Подана
29 серпня 2019 р. 22:19
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
народний депутат України
Подана
26 жовтня 2016 р. 16:43
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
29 березня 2017 р. 20:17
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
23 серпня 2019 р. 10:43
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
10 липня 2019 р. 12:50
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
народний депутат України
Подана
19 серпня 2019 р. 09:02
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
народний депутат
Подана
06 вересня 2019 р. 12:06
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
21 червня 2019 р. 13:02
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
31 березня 2017 р. 16:58
2018, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2018, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
30 березня 2019 р. 16:47
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я
Подана
29 березня 2019 р. 15:08
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
30 січня 2017 р. 09:31
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
28 травня 2020 р. 00:03
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат
Подана
28 травня 2020 р. 22:39
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
29 жовтня 2016 р. 21:10
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
31 березня 2017 р. 19:15
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
02 листопада 2019 р. 19:18
2016, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2016, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
06 квітня 2017 р. 17:18
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
29 березня 2019 р. 17:10
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
27 березня 2018 р. 14:40
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
народний депутат України, Голова підкомітету Комітету з питань транспорту
Подана
30 серпня 2019 р. 12:11
2016, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2016, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
04 квітня 2017 р. 08:02