Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Верховна Рада України (344)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
21 жовтня 2016 р. 10:46
2016, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2016, Уточнена
Посада
народний депутат
Подана
18 липня 2018 р. 16:23
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
народний депутат
Подана
27 червня 2019 р. 12:38
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
28 жовтня 2016 р. 15:58
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту
Подана
27 лютого 2017 р. 12:52
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
29 серпня 2019 р. 14:28
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
20 липня 2019 р. 18:17
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний Депутат України
Подана
19 червня 2019 р. 08:42
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
20 червня 2019 р. 12:45
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
народний депутат України
Подана
22 липня 2019 р. 15:06
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
12 липня 2019 р. 14:23
2017, Після звільнення
Тип/Рік
Після звільнення, 2017
Посада
Радник Голови Верховної Ради України
Подана
04 березня 2018 р. 14:48
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Народний депутат Верховної Ради України
Подана
25 березня 2018 р. 06:01
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України, Голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики
Подана
29 серпня 2019 р. 18:14
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Завідувач відділу організаційного забезпечення діяльності керівництва Апарату Верховної Ради України
Подана
29 жовтня 2016 р. 23:49
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
19 липня 2019 р. 11:29
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України, Голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики
Подана
30 березня 2017 р. 10:01
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
секретар
Подана
29 липня 2019 р. 09:45
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
29 серпня 2019 р. 13:22
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
30 березня 2017 р. 22:43
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
11 липня 2019 р. 12:42
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
22 квітня 2020 р. 18:17
2019, Після звільнення
Тип/Рік
Після звільнення, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
19 травня 2020 р. 12:32
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
27 травня 2020 р. 20:34
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
27 травня 2020 р. 20:01
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
05 червня 2020 р. 23:29
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
04 листопада 2016 р. 18:49
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Депутат
Подана
17 липня 2019 р. 16:36
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
30 березня 2019 р. 17:38
2019, Перед звільненням
Тип/Рік
Перед звільненням, 2019
Посада
народний депутат
Подана
29 серпня 2019 р. 20:36