Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Верховна Рада Україні (18)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат
Подана
27 березня 2019 р. 21:40
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат
Подана
17 червня 2019 р. 22:22
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
народний депутат України
Подана
09 серпня 2019 р. 10:48
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народній депутат Україні
Подана
19 березня 2020 р. 14:34
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
народний депутат України
Подана
28 жовтня 2016 р. 16:14
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
народний депутат України
Подана
04 листопада 2016 р. 16:28
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат
Подана
25 травня 2020 р. 20:46
2017, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2017, Уточнена
Посада
Народний депутат
Подана
23 березня 2018 р. 00:06
2020, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2020
Посада
Народний депутат України, секретар комітету з питань фінансів, податкової та митної політики
Подана
01 липня 2020 р. 12:05
2015, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2015, Уточнена
Посада
народний депутат України
Подана
27 листопада 2019 р. 13:38
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Завідувач секретаріату депутатської фракції Радікальної партії Олега Ляшка
Подана
13 жовтня 2019 р. 17:28
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Народний депутат
Подана
23 березня 2018 р. 00:04
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
народний депутат
Подана
22 грудня 2017 р. 16:17
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат
Подана
31 жовтня 2016 р. 21:52
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Помічник-консультант народного депутата України
Подана
08 квітня 2017 р. 22:54
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат
Подана
19 березня 2017 р. 18:11
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народній депутат
Подана
27 березня 2020 р. 17:42
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат
Подана
30 травня 2020 р. 23:27