Увага!
Через істотну модернізацію Реєстру НАЗК, декларації, подані з 01 січня 2021 року - на сайті відсутні. Це тимчасово.
Якщо цей текст зник - все знову працює!
Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Верховна Рада України (193)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
18 липня 2019 р. 11:50
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
29 серпня 2019 р. 21:42
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
02 вересня 2019 р. 21:35
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Голова депутатської фракції "Радикальна партія Олега Ляшка"
Подана
29 березня 2017 р. 17:55
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
09 липня 2019 р. 18:17
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
помічник-консультант народного депутата
Подана
14 лютого 2019 р. 12:20
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я
Подана
27 листопада 2017 р. 12:20
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
29 травня 2020 р. 20:21
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Голова підкомітету з питань профілактики та боротьби з онкологічними захворюваннями Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування
Подана
31 травня 2020 р. 11:51
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
22 листопада 2018 р. 09:29
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
Народний депутат України
Подана
29 жовтня 2016 р. 16:56
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
народний депутат
Подана
05 квітня 2018 р. 09:39
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Народний депутат України
Подана
18 березня 2017 р. 16:06
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
Народний депутат України
Подана
30 листопада 2017 р. 12:34
2019, Після звільнення
Тип/Рік
Після звільнення, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
20 березня 2020 р. 19:21
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
народний депутат України, Голова Комітету Веховної Ради України з питань культури і духовності
Подана
31 липня 2019 р. 12:49
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
помічник-консультант народного депутата України
Подана
31 жовтня 2019 р. 16:23
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Народний депутат України
Подана
22 березня 2019 р. 16:51
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
28 травня 2020 р. 13:19
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
01 червня 2020 р. 08:59
2020, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2020
Посада
Народний депутат України, Голова підкомітету з питань централізованого водопостачання, водовідведення, виробництва тепла та теплопостачання
Подана
22 червня 2020 р. 18:25
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Народний депутат України
Подана
22 жовтня 2019 р. 15:04
2017, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2017, Уточнена
Посада
Народний депутат України
Подана
07 квітня 2018 р. 17:06
2017, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2017
Посада
Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Голова депутатської фракції "Радикальна партія Олега Ляшка"
Подана
31 березня 2018 р. 11:36
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Заступник керуючого спарвами
Подана
04 січня 2019 р. 10:18
2018, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2018
Посада
Верховна Рада України
Подана
29 серпня 2019 р. 00:05
2015, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2015
Посада
народний депутат України
Подана
28 жовтня 2016 р. 11:30
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності
Подана
09 серпня 2017 р. 13:53
2017, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2017
Посада
народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності
Подана
27 грудня 2017 р. 10:50
2018, Кандидата на посаду
Тип/Рік
Кандидата на посаду, 2018
Посада
народний депутат України
Подана
19 липня 2019 р. 14:56