Bihus.info об'єднує антикорупційні проекти, які створює ГО "ТОМ 14" та ГО "Канцелярська сотня".
Підтримати проект
Ірпінська міська рада Київської області (91)
Моніторити запит:
E-mail RSS
Сортувати по:
2019, Після звільнення
Тип/Рік
Після звільнення, 2019
Посада
депутат Ірпінської міської ради Київської області
Подана
10 лютого 2020 р. 21:48
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Депутат
Подана
04 червня 2020 р. 17:14
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
04 червня 2019 р. 12:54
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
10 травня 2019 р. 15:24
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
06 листопада 2018 р. 11:07
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
17 березня 2018 р. 16:30
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
05 червня 2019 р. 17:59
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
20 березня 2019 р. 15:27
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
05 червня 2019 р. 17:33
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
29 грудня 2018 р. 15:56
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
08 квітня 2019 р. 15:23
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Депутат
Подана
18 жовтня 2019 р. 10:22
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Депутат
Подана
09 вересня 2019 р. 09:51
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
20 лютого 2019 р. 16:51
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
03 липня 2018 р. 15:36
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
21 вересня 2019 р. 14:14
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
14 серпня 2018 р. 15:39
2017, Щорічна, Уточнена
Тип/Рік
Щорічна, 2017, Уточнена
Посада
Депутат
Подана
03 квітня 2018 р. 16:44
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
19 липня 2018 р. 17:37
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
21 листопада 2019 р. 17:55
2016, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2016
Посада
Депутат
Подана
21 березня 2017 р. 11:10
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
28 липня 2018 р. 10:39
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Депутат
Подана
05 листопада 2019 р. 13:00
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
11 квітня 2019 р. 14:48
2019, Щорічна
Тип/Рік
Щорічна, 2019
Посада
Депутат
Подана
28 травня 2020 р. 20:52
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
31 липня 2019 р. 10:49
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
Депутат
Подана
29 січня 2019 р. 15:37
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
16 квітня 2018 р. 11:31
2018, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2018
Посада
депутат
Подана
10 травня 2018 р. 09:49
2019, Форма змін
Тип/Рік
Форма змін, 2019
Посада
депутат
Подана
01 березня 2019 р. 12:10