16:26, 15.05.2017

Про це заявив голова СБУ Василь Грицак на брифінгу 15 травня.
"У моїй декларації нічого не змінилося. Ми або маємо дотримуватися закону, або не маємо дотримуватися. У наших співробітників немає ні в кого сотень тисяч доларів чи євро в тих деклараціях", – сказав він.
Грицак запевнив: "Буде прийнято закон, щоб ми їх показали, – ми їх покажемо. Буде таке рішення суду...".
"Реально, ви знаєте, що наших співробітників підривають, за нашими співробітниками реально полюють? Ви розумієте, що співробітники департаменту ЗНД (захисту національної державності СБУ – ред.) сказали відверто, що якщо дійде до того, що ми будемо вивішувати на сайтах, – ми просто звільнимося", – сказав голова спецслужби.
Він заявив, що у декларації "вказується все".
Грицак розповів, що представники СБУ спілкувалися з партнерами зі спецслужб інших країн, які не воюють. "Ні в одній з тих країн декларації співробітників спецслужб з адресами не виставляються на показ".
Він запевнив, що якщо є запити на конкретних осіб – то СБУ надає інформацію про декларації.
"Ми не ховаємо. Якщо треба подати для перевірки – ми готові подати. Але давайте не гратися з законом. Прийміть інший закон – і ми виконаємо цей закон", – заявив Грицак.
У грудні 2016 року повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції не має доступу до електронних декларацій співробітників СБУ, бо їх засекретили.
У СБУ заявляли, що всі співробітники відомства подали електронні декларації до 30 жовтня з особистим електронним підписом, але вони не доступні широкому загалу.
У березні 2017 року у НАЗК заявили, що у реєстрі електронних декларацій є декларації всіх керівників СБУ, але розпочати їх перевірку можна лише після затвердження окремого порядку та отримання доступу до державної таємниці.
У e-деклараціях зазвичай вказано посаду, але точна адреса декларанта та членів його родини не висвічується, навіть у графі нерухомості вказується лише населений пункт квартири, землі або дачі.